+90 5451656578

Hakkımızda

Hakkımızda

GÜMÜŞLER söve, dış cephe, iç mimarlık, proje ve tasarım ekibi 2013 yılı itibariyle Ankara’da sektörün içinde aktif olarak yer almaktadır. Kalite ve mühendislik anlayışını ön planda tutan GÜMÜŞLER söve, yapmış olduğu çalışmalarda; tasarım, proje ve uygulamaları bir bütün halinde ele alarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

GÜMÜŞLER söve, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı çabuk karar verme için en son bilişim teknolojilerini kullanmaya öncelik olarak belirlemiştir. GÜMÜŞLER Söve: inşaat sektörünün önemli bir bölümünü teşkil eden dış cephe ısı yalıtım (mantolama) alanında hizmet vermeye başlamıştır.

GÜMÜŞLER söve bünyesinde bir marka olma yolunda devam eden “GÜMÜŞLER İNŞAAT VE SÖVE A.Ş. ” TPE tarafından marka patent’ini 2021 yılında alarak yola devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan İç Mimar, İnşaat Mühendisi ve tekniker kadrosuyla binanızda her türlü teknik bilgiyi ve görselliği size sunmaktadır. Bina ve sitelere her türlü teknik destek vermektedir. 3B (üç boyut) cephe tasarımları ile müşterilerinin zevk ve renklerine göre tasarım yapmaktadır. Dış cephe ısı yalıtımında kendi kurduğu ekibi ile hizmet vermektedir. GÜMÜŞLER söve ; Müşterilerine her faaliyet alanında olduğu gibi söve alanında da kesinlikle uygun fiyat politikası, titizlik ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet verecektir.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetimizi düşürmeyi verimliliğimizi ve kararlılığımızı artırmayı rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde işler teslim etmeyi ilkemiz olarak beklememekteyiz. Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi misyonumuz edindik.

GÜMÜŞLER söve bünyesinin dışında, Kaliteli ürün ve işçilik ile inşaat sektörünün yanında Mantolama ile tüm halkımıza güven vermeye devam etmektedir. Müşteriye sadece müşteri gözüyle bakmayan GÜMÜŞLER söve, her daim çözüm ortağı olma yolunda, projeleri sahiplenmektir. Kuruluşu itibariyle önemli ve değerli işlere imza atan GÜMÜŞLER söve, profesyonel yaklaşımıyla geleceğin yenilikçi vizyonuyla hizmet sunmaktadır.

GÜMÜŞLER söve imalata ocak 2021 itibari ile firmamızın bir markası olarak devam etmektedir.


© 2013 | GÜMÜŞLER İNŞAAT VE SÖVE A.Ş. ve Yalıtım Tüm Hakları Saklıdır.